10481.
430. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmesek. Akvarellel színezett rézkarc, papír, sérült. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben.