10339. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
28 000 HUF
0 HUF
Amerigo Tot (1909-1985): Női aktok összeborulva 1983. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, 28,5×19 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert