10063. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
E. Tassy Klára (1922-2001): Őszi táj. Gouache, karton, jelezve jobbra lent, sérült, részben javított, 30×40 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert