10067. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Élesdy István (1912-1987): Régi római házak, 1940. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett fakeretben. 30x19,5 cm
Photo of the item taken by : pk