10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Délelőtt a vízen. Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal és címkén feliratozott, dekoratív fakeretben, 50x60 cm