10085. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
9 500 HUF
0 HUF
Galambos Margit (?-?): Hölgy napernyővel, art deco illusztráció, 1925-30 körül. Ceruza, akvarell, papír. Jelzés nélkül, lap alján autográf feliratával. Szélein sérült és kissé foltos. 37x25,5 cm
Photo of the item taken by : ekb