10094. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Geiger Richárd (1870-1945): Ülő hölgy, 1915. Lavírozott tus, papír, jelzett. Foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 25×21 cm
Photo of the item taken by : pk