10113. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
18
0 HUF
Hegedüs Miklós (1949-): Arc. Olaj, falemez. Jelzés nélkül, hátoldalán (kiállítási?) raglapon feliratozott. Fakeretben, 14,5x11,5 cm
Photo of the item taken by : pk