60 000 HUF
Jaroslav Simunek (1872-1939): Napfényes erdőrészlet házikóval. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 70x85 cm / Jaroslav Simunek (1872-1939), Czech painter. Oil on cardboard, signed lower right, framed