10144. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
16 000 HUF
28
0 HUF
Klimó István (1883-1961): Virágzó kertrészlet. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kopott fakeretben, 40×50 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras