10145. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Komárik János, működött a XX. sz. első felében: Hírek. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült, javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Géberth képkeretező címkéjével. 31×55 cm
Photo of the item taken by : pk