12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Kopándi István (1968-): Genezis, 1999. Hidegtű, papír. Jelzett. Művészpédány ea XIV/XV számozással. Hátoldalán a művész címkéjén feliratozott. Üvegezett fakeretben, 40,5x40 cm