10153. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Kopasz Márta (1911-2011): Anya gyermekével, 1977. Linómetszet, papír, jelzett, lap alja foltos, üvegezett fakeretben, 41,5x28 cm
Photo of the item taken by : pk