10230. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
40 000 HUF
0 HUF
Nagy Imola (1976-): Titkok fája. Akvarell, kontúrfesték, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, 48,5x33,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras