10238. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Ócsvár Rezső (1877-1968): Portré (önarckép?). 1908. Kréta, papír, jelzett, sérült, 43,5×30 cm.
Photo of the item taken by : nagy_andras