10260. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
50 000 HUF
0 HUF
Prokop Péter (1919-2003): Megdicsőült király, 1968. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 70×45 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras