10277. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
7 000 HUF
31
0 HUF
Rippl-Rónai József (1861-1927): Dolgozó férfiak kutyákkal. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, kissé sérült lapszélekkel, 25x17 cm
Photo of the item taken by : scanner