10284. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Santhó Miklós (1868-1944): Körmenet, 1931. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Karton alja foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 30x24 cm
Photo of the item taken by : pk