10306. 430. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Szabó Vladimír (1905-1991): Vároldal. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 24,5×29 cm
Photo of the item taken by : pk