13210.
430. Closed Online auction
Photo
1 000 HUF
1902 Pozsony városi m. kir. posta-távirda és távbeszélő hivatal kezelő személyzetének csoportképe, Kárpáti Gyula posta-távirda főfelügyelő és hivatali főnök úrnak 25 éves szolgálati jubiluma emlékére, vintage fotó, Kozics Ede pozsonyi fényképész hidegpecsétjével jelzett, sérült, kartonra ragasztva, 27×37 cm