12804.
430. Closed Online auction
Photo
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Markovics Ferenc (1936-2019): A homok játéka (Play of the sand), 1970. 1:1-es nagyÃtás fotópapÃrra. Jelzett fotóművészeti alkotás, matt fekete paszpartuval. Hátoldalán a művész bélyegzÅ‘jével. Felületi sérüléssel. 38x25 cm