Aszmann Ferenc (1907-1988) debreceni fotóművész emlékére, 2021-ben készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata, a ,,Rabságban (cca 1941)" című alkotása nyomán, mai nagyítás, 24x17,7 cm
Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész emlékére, 2021-ben készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata, a ,,Magasugrás (1922)" című alkotása nyomán, mai nagyítás, 17,7x24 cm / modern copy
Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész emlékére, 2022-ben készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata, a ,,Nyári konyha (cca 1935)" című alkotása nyomán, mai nagyítás, 24x17,7 cm / modern copy of Kinszki's photo
Dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) budapesti fotóművész emlékére, 2021-ben készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata, a ,,Lázas gondolatok (cca 1935)" című alkotása nyomán, mai nagyítás, 24x17,7 cm
Bortnyik Sándor (1893-1976) festő- és fotóművész emlékére, 2022-ben készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata, az ,,Építkezésen (cca 1936)" című alkotása nyomán, mai nagyítás, 17,7x24 cm
Szabó Lajos (?-?) újpesti fotóművész emlékére, 2022-ben készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata, a ,,Teregetés (cca 1935)" című alkotása nyomán, mai nagyítás, 24x17,7 cm
Németh József (1911-2006) budapesti fotóművész, reklám fotós emlékére, 2021-ben készült fekete-fehér olajfestmény fotómásolata, a ,,Jön már? (cca 1937)" című alkotása nyomán, mai nagyítás, 24x17,7 cm
cca 1900-1920 9 db portré fotó, egy kivételével keményhátú, közte egy Kirschweng Lajos bicskei fényképész pecsétjével jelzett katonaportré és egy MÁV személyazonossági igazolójegy, részben kopott és sérült, 10,5x6,5 és 24x17,5 cm közötti méretekben