11120. 430. Closed Online auction Art-ceramics
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
2 db népi kézzel festett fali dísztányér, mázas kerámia, jelzettek, sérülésekkel, d: 23 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert