11000. 430. Closed Online auction Art-ceramics
65 000 HUF
0 HUF
Josef Steidl Znaim antik, vadász, fajansz fali dísztál, vadászó róka motívummal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázrepedésekkel, d: 44 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert