11419. 430. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 400 HUF
0 HUF
4 db mini sörös korsó, Salzburg vára, San Franciscó-i kábelvasút egyik kocsija, Brüsszel címere, müncheni katedrális egyik tornya, részben jelzett, (Gerzi, USA, dbgm, stb) kopásnyomokkal, m: 10-13 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras