11404. 430. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Alföldi porcelán Hódmezővásárhely szett: pálinkás készlet, hatszemélyes, kiöntő, tálca és kupicák + mokkás készlet, cukortartó és 6 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, minimális kopással.
Photo of the item taken by : nagy_andras