11273. 430. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
11 000 HUF
0 HUF
Antik hollóházi népi tányér, öblében felitar: "Ki Istenben hizik Nemcsalatkozik" Kézzel festett fajansz, jelzett, korának megfelelő mázkopásokkal. d: 23,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert