3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
Aquincumi porcelán Gyula és Hajdúszoboszló emlék vázácska és tálka, össz. 3 db. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 9-10 cm, d: 9 cm