11327. 430. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Elbogen Epiag porcelán vajtartó, szószos tál, sótartó, cukortartó, kávéskanna, 2 csésze, kiöntő Matricás jelzett, minimális kopással
Photo of the item taken by : karap_norbert