11200. 430. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
7 000 HUF
0 HUF
Herendi virágmintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940 + benyomott jelzés), sérüléssel, kisebb kopásnyomokkal, 12x8x4,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert