11396. 430. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
4 000 HUF
0 HUF
Hüttl Tivadar porcelán kiöntő, monogramos, m: 10 cm + nem hozzávaló, monogramos alj, d: 15 cm. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.
Photo of the item taken by : karap_norbert