11180. 430. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
38 000 HUF 98,45 EUR, 108,57 USD
0 HUF
Sarreguemines nagy méretű, gyümölcsös dísztál, jelzett, kopásokkal, d:38 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert