Chinaware / Porcelain Number of items: 244
2558813
11331
430
Other collectibles
3 600 HUF
2701386
11332
430
Other collectibles
KPM jelzett süteményes tányér, 6db, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, d: 19,5 cm
2 000 HUF
2701384
11333
430
500
Other collectibles
KPM jelzett leveses tányér, 3 db , kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, lepattanással d: 24,5 cm
2729645
11334
430
Other collectibles
Villeroy&Boch Luxemburg: STIHL 60. évfordulójára kiadott emlék bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm
3 000 HUF
2654946
11336
430
4800
Other collectibles
Karlsbadi porcelán dísztányér, jelzés nélkül, kopásokkal. D: 25 cm
4 800 HUF
2745067
11337
430
6500
Other collectibles
Balatonföred tehén formájú tejkiöntő, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, h: 15 cm
6 500 HUF
2765153
11338
430
Other collectibles
Virágos leányka, kézzel festett, jelzett: Schwarza-Saalbahn Porzellanfabrik E.&A. Müller. 1895 körül, sérült, m: 8,5 cm
5 000 HUF
2765200
11339
430
Other collectibles
Rosenthal teás készlet, 6 db csésze, 5 db csészealj, kanna, kiöntő és cukortartó, matricás, jelzettek a csészék és csészealjak aljain, kopott, az egyiken hajszálrepedéssel.
9 000 HUF
2740784
11340
430
Other collectibles
8 000 HUF
2763495
11341
430
6500
Other collectibles
Thun Czechoslovakia hatszemélyes porcelán étkészlet, mély-, lapos- és süteményes tányérok (össz. 18 db). Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
6 500 HUF
2762570
11342
430
Other collectibles
Aquincum-Hüttl Tivadar porcelán sültes tál. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 38x23 cm
7 000 HUF
2762198
11343
430
Other collectibles
Porcelán konyhai szett, 11 db: fedeles cukor- és kávétartó, ovális tál, szószos kiöntő, vágódeszka, szalvétatartó, só- és borsszóró, 3 db tálka. Hagymás, virágos (többségük máz alatti) kék mintával, különböző jelzéssel. Újszerű állapotban.
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035