Number of items: 244
2700318
11246
430
Other collectibles
3 db Zsolnay kulacs magyaros mintákkal. Kézzel festett, jelzett, 12-7,5 cm
5 000 HUF
2717547
11247
430
Other collectibles
Zsolnay porcelán pillangómintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
9 000 HUF
2762485
11248
430
Other collectibles
6 000 HUF
2761047
11249
430
Other collectibles
Zsolnay szüretelő pohár, eozin mázas porcelánfajansz, 20. század közepe. Jelzett, kis hibával és hajszálrepedéssel. m: 16 cm
5 000 HUF
2761351
11250
430
Other collectibles
Zsolnay vaddisznó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm
4 000 HUF
2761869
11251
430
Other collectibles
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm
5 000 HUF
2761750
11252
430
Other collectibles
Zsolnay Pompadour mintás leveses tál fedél nélkül. jelzett, sérült d: 23 cm
1 000 HUF
2761749
11253
430
Other collectibles
1 000 HUF
2717882
11254
430
Other collectibles
Zsolnay porcelán korsó, jelzett, mázhibákkal, m: 28 cm
1 000 HUF
2736604
11255
430
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8,5 cm
1 000 HUF
2700326
11256
430
Other collectibles
Zsolnay porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, kopott. d: 8 cm
2 000 HUF
2700341
11257
430
3400
Other collectibles
Zsolnay retro porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 14 cm
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m