4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Belga réz kiöntő edény. Jelzett: Dinanderie Véritable. (A 'dinanderie' megnevezés a belgiumi Dinant város rézművességéből ered, amely egészen a XIII. századig nyúlik vissza). m: 17,5 cm