4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
1886 Mesterlevél könyvkötő részére, dekoratív ornamentikával és címerrel díszített, Landshut Bajorország. Litográfia, papír. 43×27 cm. Üvegezett fakeretben. / Niederbayern, Landshut, Lehrlingsdiplom, Binder, Litografie.