13032. 431. Closed Online auction Flea Market
10 000 HUF 27,03 EUR, 29,41 USD
0 HUF
Kínai festett selyem kép, pillangós, üvegezett keretben, jelzett, 16x9cm
Photo of the item taken by : nagy_andras