4 000 HUF
cca 1900-1910 össz. 2 db alpakka üvegbetét nélküli pohártartó kehely: Zombor, Vadászkürt kávéház, Szandrik, jelzett. m: 13 cm és Szeged, Központi Szálloda, Hacker, jelzett, m: 15 cm, mindkettő kopásnyomokkal