A piros bugyelláris. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Bordy Bella, Kiss Ferenc, Pethes Ferenc, Ladomerszky Margit és mások szereplésével. Írta: Csepreghy Ferenc. Rendezte: Pásztor Béla. Litográfia, papír. Békés jelzéssel a litográfián jobbra fent. Rovenszky Unitas Nyomda. Standard Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején a grafikát nem érintő sérüléssel, lapszéli apró szakadással, helyenként k...
A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején és alján szakadásokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial "The Call of the Savage" from 1935, lithograph on paper, d...
Honfoglalók (Wells Fargo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Attila-Mozgóban, csütürtök, 8 (Feltehetően a budafoki Attila-mozgó, amely az 1920-as évek végén nyitotta meg kapuit). Joel McCrea, Francis Dee és Bob Burns szereplésével. Litográfia, papír. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Révai. Paramount Pictures. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb gyűrődésekke...
Rubint Ávrahám Péter (1958-): 21 db képeiről készült igényes, jelzett, nagyméretű ofszet poszter. Dombornyomott aláírással, szárazbélyegzővel Lapméret: 70×100 cm Szélén kis beszakadásokkal, gyűrődésekkel.
cca 1940-es évek vége Csatorna törések és helyreállításai, propaganda/műszaki plakát, hajtásnyommal, kis gyűrődéssel, kis folttal, egészen apró lapszéli hiánnyal, 69x49 cm