14706. 431. Closed Online auction Printed Materials
1 200 HUF
0 HUF
1913 Kiváló műlapok jegyzéke. Könyves Kálmán Értesítője 9. sz. Bp., Könyves Kálmán Magyar Műkiadó Rt., (4)+80 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval.
Photo of the item taken by : karap_norbert