1936 Jelitai József: Bernoulli Dániel és János egykorú Teleki-útinaplók és levelek tükrében, különlenyomat a "Matematikai és Fizikai Lapok" XLIII. kötet 2. füzetéből
1936 A Pannonhalmi Szent Benedek-rend Győri Katolikus Czuczor Gergely Gimnáziumának értesítője az 1935-36. iskolai évről. Győr, 1936, Győregyházmegyei Alap-ny. (Benne: Ferenczy Viktor: Jedlik Ányos István élete és alkotásai. 1800-1895. I. rész: Életének első félszázada - Jedlik a szódavízgyártás történetében - Érdemei az optikai rácsok terén.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
1937 Fébé naptár az 1937. évre. Apró elmélkedések, hasonlatok az év minden napjára. Bp., Fébé Ev. Diakonissza Anyaház Könyv- és Papírkereskedése. Egészvászon-kötésben.
1937 A magyar érdemrend, a magyar arany, ezüst és bronz érdemkereszt és a magyar érdemérem alapszabályai. Bp., 1937, M. Kir. Állami Nyomda. 9 p. Papírkötés nemzeti színű zsinórfűzéssel, hajtásnyommal, borító szélén apró sérülésekkel. 30x20,5 cm
1938 Erdélyi Helikon írói tizedik marosvécsi találkozójukon, csoportkép többek közt Kós Károly alakjával, nyomat, papír, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 11,5x16,5 cm