5 000 HUF
cca 1900 Hajós áldás: "Evezz nyugodtan tovább, ha árboczod el is törik, Isten mindenütt jelen van és itt is megsegít." Hímzés, vegyes technika. Korabeli üvegezett, sérült fa keretben, 41x31 cm (keret: 50x41 cm)