10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
1940 Foto Élet. X. évf. 1-12. sz. Teljes évfolyam. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte Gink Károly, CsörgeÅ‘ Tibor, Homoki Nagy István és mások fotóival. Korabeli reklámokkal. A borÃtókon kopásnyomokkal. PapÃrmappában