2 000 HUF
"Ismerjük meg..." sorozat 2 kötete: Gerő László: Az építészeti stílusok. + Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. (Pénzek - érmek - gyűjtők). Bp., 1972-1984, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.