1 800 HUF
Malonyay Dezső: A fiatalok. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Katona Nándor, Magyar-Mannheimer Gusztáv, Rippl-Rónai József. Művészeti könyvtár. Bp.,1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 224 p.+16 t.+ 3 hasonmás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.