3 000 HUF
20
Masereel, Frans: Az ember útja. 60 fametszet. Bp.,1968, Corvina. Frans Masereel fametszeteirÅ‘l készült offszet nyomatok. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papÃr védÅ‘borÃtóban. Megjelent 1250 példányban.