1 600 HUF
Péntek János: A kalotaszegi nép hímzés és szókincse. Bukarest, 1979., Kriterion. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadó papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, szakadt papír védőborítóban.