2 200 HUF
S. Nagy Katalin: István Farkas. Bp., 2002, Foundazione István Farkas, 184 p. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, egészen kis kopásnyomokkal, jó állapotban. Farkas István (1887-1944.) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.