Books: Architecture, Art Number of items: 234
2747996
16667
431
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Világkép. The world in photos. Fotó Világkiállítás 1989. Bp.,1989, Officina Nova.IPV. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
2727329
16668
431
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
2727487
16669
431
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
2727287
16670
431
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
2769738
16671
431
2200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp. 1905.] Hornyánszky-ny., 140 p. + 10 (színes, kartonra ragasztott műmellékletek, a képek előtt feliratos hártyapapírral) t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Benne Csók István, Fényes Adolf, Ferenczy Károly, Kernstock Károly, Mednyánszky László, Vaszary János,...
2 200 HUF
2568059
16672
431
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pétery Balázs-Barsi Balázs: Világ világossága. [Bp.,1996.], [Budapest] : Kapisztrán Szt. Jánosról Nevezett Ferences Rendtartomány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1 800 HUF
2772224
16673
431
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szentkuthy Miklós: Fájdalmak és titkok játéka. (Naplójegyzetek és naplóillusztrációk.) 1925-1942. A kéziratokat, valamint a grafikákat vál. és sajtó alá rendezte: Tompa Mária. Bp., 2001., Magvető. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2 400 HUF
2772214
16674
431
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gulyás Judit: A csomagolás művészete. Lugosi Lugo László fotóival. Szeged, 1997, IT Stúdió. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2772099
16675
431
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Partsch, Susanna: Klimt élete és művészete. 96 színes képpel és 35 grafikával. Bp., 1992, Dunakönyv. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 400 HUF
2772947
16676
431
Books: Architecture, Art
Other collectibles
"Ismerjük meg..." sorozat 2 kötete: Gerő László: Az építészeti stílusok. + Káplár László: Ismerjük meg a numizmatikát. (Pénzek - érmek - gyűjtők). Bp., 1972-1984, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
2766167
16677
431
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gráfik Imre: Építészeti hagyományunk nyomában., Tanulmányok a nép építészet és a településnéprajz köréből. 1974-2018. Bp., 2019., Romanika. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2766939
16678
431
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kratochwill Mimi: Marton László. Bp.,1992., (Veszprém, Veszprémi-ny.). Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035