Mario Fonseca Velasco: Thomas Daskam. Santiago, 1980., Editoral Terracota. Spanyol és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötésben, kiadói papír védőborítóval. Számozott, 0591. számú példány.
Gádor István. Gádor István visszaemlékezését lejegyezte, a jegyzeteket összeállította és a képeket válogatta: Herczeg Ibolya. Bp., 1979., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Kelemen Pál: Régi amerikai művészet. Ősi indián és spanyol gyarmati kor. Bp., 1981, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Daniela del Pesco: L'Architettura del Seicento. Storia dell'arte in Italia. Torino, 1998., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Részben az egész. Baranyai András művészete. Baranyai András emlékkiállítása. Kiállítási katalógus. Műcsarnok 2021. Benne Szegő György, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, és Suba Boglárka írásaival. Bp., 2021., MissionArt Galéria - Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Magyarország művészeti emlékei I-III. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. I. köt.: Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei, 842+1 p.+2 (kihajtható tábla, közte 1 térkép vázlat) t. A 277-808 oldalak között, I-től CCLXIV-ig számozott fekete-fehér képtáblával.; II. köt.: Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. Gerevich Tibor előszavával, 97+3 p.+5 (kép mellékletek, közte 1 színes) t. +CLX (szám...
Paola Santucci: La pittura del Quattrocento. Storia dell'arte in Italia. Torino, 1997., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.